KURUMSAL


Hakkımızda

Ege Jeneratör Ailesi olarak, 1990 yılından bu yana kesintisiz enerji sektörüne hizmet veren firmamız; kesintisiz enerji ihtiyacı olan herkese çözüm sağlamıştır. İstenilen bir çok güçte jeneratör üreterek, gerekli tecrübe ve teknik donanıma sahip olmakla beraber, en son teknoloji makinelerle üretim yapmakta ve hizmet vermektedir.

Sektördeki sağlam yerimiz, vizyonumuza paralel olarak teknolojiyi takip eden çalışma anlayışı ve Ege jeneratörün yenilikçi bakış acısına sahip çalışanları ile hızla büyümeye ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Her zaman Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Ege Jeneratör, strateji olarak kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Ege Jeneratör, ürünlerini istenilen zamanda, istenilen yere teslim ederek ve teslim sonrası müşteri memnuniyeti sürecini takip ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımaktadır.

Kesintisiz enerji sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Memnuniyeti temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır.

Kesintisiz enerji herkesin en temel ihtiyaçlarındandır. Ege Jeneratör Ailesi olarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte bu ihtiyacın bilincinde olup, bunun için çalışıyoruz.